מאה שקלים ומעבר, לכבוד שנת המאה

“עזראים מאה ומעבר” – זוהי סיסמתנו בשנה זו. מוזמנים לתרום 101 ₪ לכבוד שנת המאה ולמען מאה שנים נוספות – ומעבר!

סכום תרומה
101 ₪

אות בספר תורה לכבוד שנת המאה

במסגרת ארוע פתיחת שנת המאה בכוונתנו להכניס ספר תורה בן כ-80 שנה שעלה ארצה מאירופה, לכבוד התנועה. אנו מזמינים אתכם לתרום 180 ₪ ולקנות אות בספר התורה.

סכום תרומה
180 ₪

ספר המאה ומקראת המאה

לכבוד שנת המאה התחלנו בכתיבת ספר התנועה. אנו מאמינים שלתנועה ישנה בשורה רעננה וחשובה בציבוריות הישראלית והיהודית, כזו שיש לה מקום מכובד בכל ספריה ביתית. הספר מאגד בתוכו באופן מרתק נקודות משמעותיות בתולדות התנועה, סיפורים הממחישים את האופי המיוחד שלה וחומרי ארכיון מעניינים. במקראה אנו מאגדים 100 טקסטים שיבהירו באופן חד ערכי מהו הד.נ.א המיוחד שלנו, דרך לימוד והעמקה. באמצעות תרומתכם נוכל לממן את ההוצאה לאור של הכרכים החשובים הללו לשימור והעמקה במורשת התנועתית במאה השנים הבאות.

סכום תרומה
500 ₪

פרוייקט תיעוד ובניית ארכיון למאה שנות התנועה

לאורך מאה שנות התנועה, הצטברו להם במקומות רבים מסמכים, תעודות, חוברות הדרכה וחומרים נוספים הנושאים מטען היסטורי אדיר. מעבר לכך ישנם בוגרים ותיקים רבים שחשוב לראיין ולשמוע מהם על ימיהם בתנועה. באמצעות תרומתכם נוכל לממן פרוייקט אדירים זה ולקחת אחריות על תיעוד ושימור ההיסטוריה של כולנו כעזראים.

סכום תרומה
550 ₪

פרוייקט ארזים לשילוב חניכים עם מוגבלויות

תנועתנו היתה הראשונה לשלב חניכים עם מוגבלויות בתנועה באופן שוטף. זאת מתוך אמונה עמוקה שלכולם מגיע להיות חלק גם אם זה דורש מהמערכת כולה להתאמץ יותר. בשביל זה אנחנו פה, ומרגישים זכות גדולה בעשייה מבורכת זו. באמצעות תרומתכם נוכל להמשיך ולהשקיע בשילובם של חניכים אלו בתנועה: הנגשת הסניפים ומפעלי התנועה, ליווי והכשרת המדריכים והמרכזות למשימה, ועוד.

סכום תרומה
600 ₪

פרוייקט מנהיגות סניפי עולים

אנו מאמינים בתנועה שלעולים יש יכולות וכישורים בדיוק כמו לצברים. לכן איננו מטפחים את הנחשלות אלא מעצימים ומציבים רף גבוה. חשוב לנו מאוד ליצור שכבת הנהגה משמעותית מתוך סניפי המח”ר שתשתלב בכל שדרות ההנהגה בתנועה: הדרכה, מרכזות, מנחים, מפעלים ובהנהלת התנועה. באמצעות תרומתכם נוכל להפוך את החלום הזה למציאות בשנת המאה.

סכום תרומה
650 ₪

עזראים בשביל ישראל

פרוייקט ייחודי לשנת המאה. כל התנועה ביחד עם גרעיני בוגרים משלימים את כל שביל ישראל. מתנה ייחודית לארץ ישראל ולעם ישראל בשנת המאה לתנועה, שילוב של בוגרים וחניכים, מפגש עם אתרים ואישים מיוחדים לאורך השביל. באצמעות תרומתכם נוכל להפוך את הפרוייקט הזה למשמעותי ולאפשר לעוד ועוד שותפים לקחת חלק בקניין הארץ ברגליים. בשביל ישראל.

סכום תרומה
700 ₪

אמץ חניך

אנו מאמינים שלכל חניך המזדהה עם ערכי התנועה וחזונה מגיע להיות חלק מהפעילות השנתית. ישנן משפחות שאין ידן משגת, ומתקשים לעמוד בתשלומי דמי החבר ומפעלי התנועה. אנו מזמינים אתכם לאמץ חניך כזה, ובאמצעות תרומתכם גם הוא יוכל לקחת חלק ולהיות שותף משמעותי בחוויות התנועתיות הרבות לאורך השנה.

סכום תרומה
1400 ₪

סכום לתרומה

  • ₪101 - מאה שקלים ומעבר, לכבוד שנת המאה
  • ₪180 - אות בספר תורה לכבוד שנת המאה
  • ₪500 - ספר המאה ומקראת המאה
  • ₪550 - פרוייקט תיעוד ובניית ארכיון למאה שנות התנועה
  • ₪600 - פרוייקט ארזים לשילוב חניכים עם מוגבלויות
  • ₪650 - פרוייקט מנהיגות סניפי עולים
  • ₪700 - עזראים בשביל ישראל
  • ₪1400 - אמץ חניך

פרטים אישיים

רוצה לתרום

תשלום תרומה